VACATURES

 

 

WAT VRAGEN WIJ?

We werken met bevoegde leerkrachten met een ruime ervaring. Onze assistenten zijn net afgestudeerd aan de Pabo of bezig met hun laatste jaar, heb je al ervaring in de groepen 3 tot en met 6 dan is dit een pre. Werken bij de zomerschool bied je de kans om een mooie praktijkervaring op te doen.

 

Heb je interesse, schrijf dan een sollicitatiebrief met motivatie en cv aan Loes Kamsteeg, Loes.Kamsteeg@Lef.solutions

 

Ieder jaar zijn er wel een paar leerkrachten die niet kunnen, maar veel leerkrachten maakten ook afgelopen jaar deel uit van ons gezellige professionele team. Het is makkelijk bij ons team aan te sluiten. Bij iedere groep van max. 15 kinderen werken een bevoegde leerkracht en een ondersteuner, zo hebben we veel aandacht voor de leerlingen.

 

 

Wil je meer weten of direct solliciteren? Laat het ons dan snel weten!

De Zomerschool 3-6 wordt georganiseerd door Stichting Amos Onderwijs als penvoerder van de besturen PO Amsterdam Nieuw-West.